Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дія: М'який ферментативний пілінг дбайливо очищає шкіру від забруднень, виділення сальних та потових залоз, а також видаляє відмерлі клітини рогового шару епідермісу. Це альтернатива агресивному хімічному пілінгу. Після процедури не потрібна реабілітація, немає лущення. Ензимний пілінг запобігає передчасному старінню шкіри; уповільнює розпад гіалуронової кислоти. Чинить протинабрякову дію, пролонгує біоревіталізацію. Сік плодів папайї – рослинний фермент, дбайливо та ефективно розщеплює білки (зчеплення між роговими лусочками). Активно пом'якшує шкіру, усуває її нерівності та шорсткості, є антиоксидантом та захищає від бактерій та запалень, посилює функції імунного захисту. Ензими стимулюють і налагоджують роботу клітин шкіри, що особливо важливо при жирній та сухій себореї (у даному випадку пілінг поєднують із різними процедурами). Ферментативний пілінг застосовується як глибоке очищення, зволоження та захисту шкіри, усунення вугрової висипки, очищення та звуження пір, нівелює пігментацію. Шкіра набуває рівного, сяючого і здорового вигляду.
Показання: нерівна тьмяна шкіра, знижений тонус, шкіра з надмірним виділенням сальних залоз та забрудненнями, шкіра після інсоляції та з ознаками фотостаріння, для омолодження клітин шкіри, як підготовка до косметичних процедур. Ферментативний пілінг підходить для всіх типів шкіри та вікових груп. Можна застосовувати в літній час. Застосування: наносити на очищену шкіру обличчя, шиї, декольте на 3-10 хвилин, змити водою. У професійних процедурах використовувати як препарат для розпушування шкіри на етапі глибокого очищення. Нанести масажними рухами та залишити на 15-20 хвилин, під плівку. Для посилення ефекту можна використовувати гарячий рушник.
Склад: вода; сорбаїн (ферменти лимона та папаї); актинідин (ферменти плодів ківі); арбутин (ферменти листів: мучниці, чорниці); ананас; сквалан; алантоїн; ксантова камедь.